Užijte si svou televizi naplno

již od 125 Kč za měsíc

Objednat

Sledovani TV

Zkuste televizi, která má vše, nač si vzpomenete

Nestihli jste oblíbený pořad? Kazí vám reklamy zážitek z bijáku, na který se vždycky těšíte?

Máme pro vás moderní řešení, službu SledovaniTV - přetáčejte reklamy a vracejte se až o týden zpět.

Vybrat si můžete z celé řady doplňkových balíčků.

Základní balíček

⫸ více než 100 TV kanálů ⫷

až 168 hodin zpětného přehrávání ⫷

⫸ možnost připojení na 4 zařízení (při max 2 současných streamech) ⫷

⫸ možnost 50 hodin nahrávek ⫷

125 Kč/měsíc

Nezapomeňte na set-top box

V případě, že nevlastníte chytrou televizi, je potřeba pořídit set-top box pro používání služby SledovaniTV.

Pokud máte chytrou televizi stačí stáhnout aplikaci SledovaniTV.

Zvolte si jednu z variant. Více informací naleznete zde.

Doplňkové balíčky

Vylepšete si svou televizi o tématické balíčky. Vybrat si můžete z celé řady programů navíc. Balíčky lze vždy přikpoupit k základní variantě start. Pro objednání konkrétního balíčku připojte jeho název do poznámky v objednávce.

 

Doplňkový balíček si vyberete při instalaci. Kdykoli je možné další přidat, nebo změnit.

Mých 7

Vyberte si 7 prémiových kanálů podle svých preferencí. V nabídce najdete desítky filmových, dětských, sportovních, erotických i dokumentárních stanic. Na své si tedy přijde každý člen domácnosti. Svou volbu můžete každých 30 dní změnit v uživatelském nastavení a využít tak nabídku naplno. Součástí balíčku jsou navíc také 4 kanály Óčko v HD kvalitě. Upozornění: Některé stanice jsou dostupné pouze po skupinách (např. kanály skupiny Discovery).

i 169 Kč/měsíc

Dětský

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků. *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

i 69 Kč/měsíc

Dokumentární

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.

i 99 Kč/měsíc

Sportovní

Objednejte si SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.

i 209 Kč/měsíc

NP +

Sledujte kanály Nova, Nova Cinema, Nova 2, Nova Gold, Nova Action, Prima, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, Prima Max, Prima Comedy Central - kdekoliv, kdykoliv, na jakémkoliv zařízení - až 7 dní zpětně.

i 39 Kč/měsíc

FilmBox

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě! Kromě kanálů Filmbox dostanete i Videotéku Filmbox za zvýhodněnou cenu 1 Kč. Výsledná cena se již skládá z ceny za balíček a ceny za filmotéku.

i 149 Kč/měsíc

HBO

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.

i 225 Kč/měsíc

300 hodin nahrávek

Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by vám mohlo uniknout. S tímto balíčkem se vám zvýší kapacita nahrávek až na 300 hodin. Filmy a seriály můžete mít v nahrávkách uloženy až po dobu tři měsíců s možností prodloužení o další tři měsíce.

i 85 Kč/měsíc

BASIC

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

i 379 Kč/měsíc

MAX

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery a mnoha dalších. MAX Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat! Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

i 499 Kč/měsíc

MAXI + HBO Max

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat Součástí ceny za balíček Maximální je také videotéka Filmbox OD a služba HBO Max. Služba HBO Max Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO Max je po zakoupení balíčku nutné zaregistrovat se na stránce hbomax.com (zvolte operátora sledovanitv.cz).

i 749 Kč/měsíc

Relaxxx

Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení. *není možné zakoupit samostatně - vždy je potřeba jej mít s některým z hlavních balíčků. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

i 199 Kč/měsíc

Filmový

Balíček nabitý prémiovými kanály je určený zejména pro filmové nadšence a obsahuje 8 stanic různého žánru . Na své si tak přijdou milovníci historických dramata, hollywoodských trháků, dechberoucích hororů, artových filmů i staré české a slovenské klasiky.

i 149 Kč/měsíc

HBO Maxpack

Sledujte nejpopulárnější filmy a seriály každý den. Kromě kanálů HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax 1, Cinemax 2 dostanete také za zvýhodněnou cenu 25 Kč službu HBO Max. Výsledná cena se již skládá z ceny za kanály a ceny za filmotéku, tzn. že cena 25 Kč je již zahrnuta v koncové ceně za balíček. Služba HBO Max Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO Max je po zakoupení balíčku nutné se zaregistrovat na stránce hbomax.com (zvolte operátora sledovanitv.cz). *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

i 299 Kč/měsíc

Smart TV 3x

Balíček umožňuje využití služby až na 3 Smart TV (včetně se-top boxů s Android TV, Nvidia Shield apod.), přičemž 3 je maximální počet spárovaných televizních zařízeních k jednomu účtu. Podporujeme tyto zařízení: https://sledovanitv.cz/info/s/applications.

i 89 Kč/měsíc

150 hodin nahrávek

Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by vám mohlo uniknout. S tímto balíčkem se vám zvýší kapacita nahrávek až na 150 hodin. Filmy a seriály můžete mít v nahrávkách uloženy až po dobu tří měsíců s možností prodloužení o další tři měsíce.

i 49 Kč/měsíc

600 hodin nahrávek

Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by vám mohlo uniknout. S tímto balíčkem se vám zvýší kapacita nahrávek až na 600 hodin. Filmy a seriály můžete mít v nahrávkách uloženy až po dobu tří měsíců s možností prodloužení o další tři měsíce.

i 149 Kč/měsíc

Sport+

Užijte si unikátní kombinaci sportovních a erotických kanálů. Sledujte Formule 1, tenisové grandslamy, Moto GP a další sportovní přenosy a zároveň relaxujte s lechtivými pořady různých stylů a žánrů.

i 299 Kč/měsíc

Výhody Sledovanitv.cz

nahrajte si vše

Nahrajte si vše

Díky videorekordéru si nahrajete až 600 hodin záznamu.

Sdílejte obsah

Sdílejte obsah

Vychutnejte si nahrávky na všech zařízeních. 

Zpětné sledování

Zpětné sledování

Koukněte se zpětně na oblíbené pořady. Vrátit se můžete až o 168 hodin.

Sledujte kdekoliv

Sledujte kdekoliv

Své programy si můžete pustit
na všech podporovaných zařízeních. Od televize po tablet.

Nabídka set-top boxů

 

Set-top-box Arris VIP 4302 bude fungovat s každou televizí, stačí jen propojit HDMI kabelem. 

Set-top box Arris VIP4302

Kupte si set-top box a snižte si měsíční náklady.

Balíček AppleTV

Pro sledovaní televize, můžete použít také vaší AppleTV.

Sledovani.tv od a-netu můžete používat nejen v televizi.

Připojte se z telefonu, tabletu, PC i Mac nebo Smart TV.

Sledujte oblíbené pořady z více platforem s různými operačními systémy.  Konkrétní podporovaná zařízení naleznete zde.

Proč zvolit a-net?

Díky nám budete mít jistotu pokrytí i provozu.

 

12 let

na trhu již od roku 2004

Zajišťujeme spolehlivé internetové připojení již téměř 20 let.

pokrytí

největší síť s páteřní optikou

Máme nejrozsáhlejší síť
s rychlým internetem.

jistota provozu

jistota provozu

Náš internet jen tak padat nebude. 

[chatbot]