Užijte si vaši televizi na plno!

Již od 125 Kč za měsíc.

objednat

Sledovani TV

Chcete televizi, která má vše, nač si vzpomenete?

Užijte si od nás moderní televizi se spoustou výhod– díky službě SledovaniTV .  Vybrat si můžete z celé řady doplňkových balíčků - od sportovních po filmové. 

 

Letní akce - 3 měsíce internetové TV ZDARMA

Objednejte si naše internetové připojení a my vám ZDARMA na 3 měsíce přidáme Základní balíček programů internetové TV. Akce se vztahuje na všechny nové zákazníky.

Cena za základní balíček

(programová skladba se může měnit)

125 Kč/měsíc

Nezapomeňte na set-top box

Ke používání sledovani.tv na vaší televizi je nutné si pořídit set-top box nebo aplikaci. Zvolte si jednu z 5 variant. Více informací naleznete zde.

Doplňkové balíčky

Vylepšete si svou televizi o tématické balíčky. Vybrat si můžete z celé řady programů navíc. Balíčky lze vždy přikpoupit k základní variantě start. Pro objednání konkrétního balíčku připojte jeho název do poznámky v objednávce.

 

Doplňkový balíček si vyberete při instalaci. Kdykoli je možné další přidat, nebo změnit.

Mých 7

Namixujte si 7 kanálů podle svého výběru. Každý měsíc je můžete změnit. PO ZAPLACENÍ BALÍČKU se ve vašem nastavení účtu objeví možnost vyskládat si 7 prémiových kanálů z celkově nabízených. Po 30 dnech si můžete svou volbu kanálů změnit. K vašim 7 kanálům dostanete vždy zdarma 4 kanály Óčka v HD kvalitě. Některé kanály jsou nabízené pouze společně ve skupinách: Eurosport 1 + Eurosport 2 (skupina Eurosport) a Animal planet + Discovery + ID Invesigation Discovery + TLC + Travel Channel (skupina Discovery).

i 149 Kč/měsíc

Dětský

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků. *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

i 59 Kč/měsíc

DOKU

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.

i 95 Kč/měsíc

SPORT

Objednejte si SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.

i 189 Kč/měsíc

FilmBox

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!

i 139 Kč/měsíc

120 hodin nahrávek

Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by Vám mohlo uniknout. S Nahrávkami budete mít až 120 hodin svých filmů a seriálů po 6 měsíců vždy na dosah.

i 85 Kč/měsíc

HBO

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.

i 225 Kč/měsíc

HBO GO

HBO GO je od nás oddělená služba, která Vám poskytne neomezený přístup k filmotéce od HBO (nejedná se však o kanál HBO). Podporovaná zařízení naleznete přímo na stránce hbogo.cz Před prvním použitím služby HBO GO, po zakoupení balíčku u nás, je nutné se na této stránce zaregistrovat a to zvolením registrace přes operátora --> sledovanitv.cz s.r.o.

i 149 Kč/měsíc

BASIC

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít. Součástí balíčku je také druhá služba filmotéka Edisonline Lite. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

i 359 Kč/měsíc

MAX

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery a mnoha dalších. MAX Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat! Kromě balíčku Max dostanete i filmotéku Edisonline Lite za zvýhodněnou cenu 1 Kč. Výsledná cena se již skládá z ceny za balíček a ceny za filmotéku. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

i 399 Kč/měsíc

MAXI + HBO GO

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat Kromě balíčku Maxi dostanete i filmotéku Edisonline Lite za zvýhodněnou cenu 1 Kč a filmotéku HBO Go za zvýhodněnou cenu 25 Kč. Výsledná cena se již skládá z ceny za balíček a ceny za obě filmotéky. Služba HBO GO Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO GO je po zakoupení balíčku nutné zaregistrovat se na stránce hbogo.cz (zvolte operátora sledovanitv.cz).

i 699 Kč/měsíc

Relaxxx

Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení. *není možné zakoupit samostatně - vždy je potřeba ho mít s některým z hlavních balíčků. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni - Profil.

i 250 Kč/měsíc

Filmy

Balíček Filmy a balíček Be2Can je možné sledovat pouze na zařízeních: web, mobilní zařízení iOS a Android, Apple TV, set-top box SledovaniTV s novou aplikací, Arris box 4302, Samsung Tizen 2017 a 2018 AndroidTV. Užijte si stovky hodin zábavy s naší filmotékou. Je libo komedie, dokument, drama či romantický film? Na jednom místě v rámci naší aplikaci najdete více než 300 filmů, který se každý měsíc obměňují a tituly se přidávají.

i 125 Kč/měsíc

Filmový

Balíček pro milovníky filmů různých žánrů.

i 129 Kč/měsíc

HBO Maxpack

Sledujte nejpopulárnější filmy a seriály každý den. Kromě kanálů HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax 1, Cinemax 2 dostanete také za zvýhodněnou cenu 25 Kč službu HBO GO. Výsledná cena se již skládá z ceny za kanály a ceny za filmotéku. Služba HBO GO Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi a taky klasické HBO kanály, které je možné sledovat v aplikacích SledovaniTV. Před prvním použitím služby HBO GO je po zakoupení balíčku nutné zaregistrovat se na stránce hbogo.cz (zvolte operátora sledovanitv.cz). *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

i 279 Kč/měsíc

Smart TV 3x

Balíček SmartTV 3x umožňuje využití služby až na 3 chytrých televizí. (3 je maximální počet spárovaných TV k jednomu účtu). Podporujeme tyto zařízení: https://sledovanitv.cz/info/s/applications. Mezi SmartTV se počítají i set-top boxy s OS Android TV - např. Xiaomi Mi box, Nvidia Shield apod.

i 89 Kč/měsíc

Ruský balíček

Populární ruské TV kanály v jednom balíčku: zpravodajství, filmy, hudba.

i 109 Kč/měsíc

Výhody Sledovanitv.cz

nahrajte si vše

Nahrajte si vše

Díky videorekordéru si nahrajete až 120 hodin záznamu.

Sdílejte obsah

Sdílejte obsah

Vychutnejte si nahrávky na všech zařízeních. 

Zpětné sledování

Zpětné sledování

Koukněte se zpětně na oblíbené pořady. Vrátit se můžete až o 50 hodin.

Sledujte kdekoliv

Sledujte kdekoliv

Své programy si můžete pustit
na všech podporovaných zařízeních. Od televize po tablet.

Připojení Bezdrát a sledovani.tv set-top box

Vaše nová televize

Set-top-box Arris 1113 bude fungovat s každou televizí, stačí jen propojit HDMI kabelem. Navíc je úsporný na provoz, bude tak šetřit váš rodinný rozpočet.

Nákup

Kupte si set-top box a snižte si měsíční náklady.

Pronájem

Pronajměte si set-top box za pár korun měsíčně.

AppleTV

Pro sledovaní televize, můžete použít také vaší AppleTV.

Aplikace

Používejte aplikaci na mobilu, TV nebo PC. Máte ji od nás zdarma.

Sledovani.tv od a-netu můžete používat nejen v televizi.

Připojte se z telefonu, tabletu, PC i Mac nebo Smart TV.

Sledujte oblíbené pořady z více platforem s různými operačními systémy.  Konkrétní podporovaná zařízení naleznete zde.

Proč zvolit a-net?

Díky nám budete mít jistotu pokrytí i provozu.

 

12 let

přes 12 let na trhu

Už 12 let vám zajišťujeme spolehlivé internetové připojení.

pokrytí

největší síť s páteřní optikou

Máme nejrozsáhlejší síť
s rychlým internetem.

jistota provozu

jistota provozu

Náš internet jen tak padat nebude.