Optika nebo bezdrát?

Rozhodujete se o novém internetu od nás, ale nejste si jistí, co je pro vás to pravé? Optika je superrychlý internet pro náročnější uživatele. Bezdrát je nejpoužívanější typ internetu a je možné ho použít téměř do každé domácnosti.

Jste nároční? Zvolte optiku!

Pro ty náročnější je ideální optika, tedy internet vedený optickým kabelem a následně šířený po domácnosti vzduchem, a to pomocí Wi-Fi routeru. Optické připojení je velmi stabilní, protože na něj nepůsobí žádné vnější vlivy jako je počasí nebo výpadek proudu.

Naše optická síť je nejrozsáhlejší na Liberecku, pokud je u vašeho bydliště dostupná, zavedeme vám ji automaticky, nebudete litovat. Mimo to, naši síť neustále rozšiřujeme.

Díky optice se vám 1 GB dat stáhne klidně i za několik vteřin, bez problému vám půjdou hrát i ty nejnáročnější online hry a budete moci sledovat filmy online nebo pomocí chytré televize.

Bezdrát pro ty méně náročné

Na druhou stranu bezdrát (lidově tedy Wi-Fi) je internet kompletně šířený vzduchem, a proto ho snadno dostaneme až k vám. Jedná se o nejrozšířenější typ připojení v ČR. My jsme schopni vám zavést bezdrát téměř kamkoliv, naše mapa pokrytí je skutečně rozsáhlá.

Pokud máte doma méně zařízení, nepoužíváte chytrou televizi, ani nehrajete online hry, bezdrát je pro vás naprosto ideální.

[chatbot]