On-line televize nyní i na bezdrátu

Velká novina pro naše zákazníky. Doteď jste mohli využívat výhody sledování on-line televize pouze skrze naše optické připojení. Na uživatele bezdrátového internetu jsme ale nezapomněli – díky službě SledovaniTV si budete moci vychutnat její výhody i na bezdrátu

 

Více než pouhé sledování televize

Krom klasického sledování televize vám tato služba nabídne také Timeshift, tj. vracení se zpět v čase, abyste nezameškali žádný film či díl oblíbeného seriálu. Kdyby vám ani ten nestačil, tak není třeba zoufat – získáte taktéž i možnost pořad zaznamenat a přehrát si jej později. A to na všech vašich zařízeních, ať už se jedná o televizi, počitač, tablet anebo telefon!

 

Co balíček, to různá porce zábavy

V zásadě se liší množstvím kanálů. Tím to ale pouze začíná. Vyžadujete od chytré televize delší dobu, po kterou můžete zpětně sledovat pořady? Zvolte tedy radši dražší variantu, která nabízí vrácení v čase až o týden, tj. 168 hodin. To samé platí s nahrávkami – pro uživatele, kteří si rádi zaznamenávají filmy, či seriály, je vhodnější minimálně varianta Standard, která vám dovolí zaznamenat až 50 hodin pořadů.

Jednotlivé balíčky se tak tedy neliší pouze množstvím nabízených kanálů, ale i maximální dobou pro návraty do minulosti a záznamy osobních nahrávek.

  TV Start TV Standart TV Premium
POČET KANÁLŮ 57 76 107
KOMPLETNÍ NABÍDKA PROGRAMŮ ZOBRAZIT ZOBRAZIT ZOBRAZIT
TIMESHIFT 48 hodin 168 hodin 168 hodin
OSOBNÍ NAHRÁVKY 50 hodin 50 hodin 120 hodin
MOBILNÍ APLIKACE A WEB PROHLÍŽEŽ ANO ANO ANO
PODPORA APPLE TV ANO ANO ANO
HBO GO NE NE ANO
CENA MĚSÍČNĚ

125 Kč/měsíc

299 Kč /měsíc

699 Kč/ měsíc

 

Televize, kterou si přizpůsobíte k obrazu svému

U různých balíčků programů to ale nekončí. Novou možností jsou tematické balíčky programů. Máte zájem spíše o filmy anebo dokumenty? Sedí u televize sportovní našinci anebo dětší diváci? Na výběr máte z vícero balíčků a každý si tak příjde na to své.

Dětský 65,- Kč / měsíc
Sport 185,- Kč / měsíc
Doku 99,- Kč / měsíc
HBO + HBO GO 255,- Kč / měsíc
HBO 225,- Kč / měsíc
HBO GO 199,- Kč / měsíc
Relaxxx 250,- Kč / měsíc
FilmBox 139,- Kč / měsíc
120 hodin nahrávek 85,- Kč / měsíc

Varianta s HBO GO pro opravdové fajnšmekry

Super doplněk ke klasické on-line televizi. HBO GO je videotéka, která nabízí stovky hodin filmů a seriálů z produkce HBO – zkrátka to nejlepší z hollywoodských studií. Sledujte bez reklam, bez nutnosti stahování a na všech vaši zařízeních. Vychutnat si tak budete moci třeba nejnovější série Game of Thrones či The Walking Dead.

 

Když na všech, tak opravdu na všech

Stačí mít dostatečně silné připojení k internetu a výhody služeb SledovaniTV i HBO GO si budete moci vychutnat opravdu na každém zařízení. Pro ideální požitek ze sledování tedy doporučujeme pořídit minimálně tarif Bezdrát 15 a vyšší.

 

 

Máte zájem o naší novou televizi a chcete si jí užít naplno přes Vánoce? Kontaktujte nás na info@anetliberec.cz pro objednání vámi vybrané varianty.

 

Objednat 

[chatbot]