Nové výhodné tarify

Nastává čas vánoční a jako malé překvapení pro všechny naše stávající i nové zákazníky přinášíme nové a mnohem výhodnější tarify než doposud. Pojďme se s nimi blíže seznámit:

 

Optika 10

Nikam nespěcháte a je vám jedno za jak dlouho si stáhnete film? Pak je Optika 10 přímo pro vás. Jedná se o jasnou volbu nenáročného uživatele.

Optika 30

Chcete sledovat online videa v HD kvalitě v reálném čase? Vyhovuje vám stáhnout 1 GB dat za 4,5 minuty? Pak neváhejte a zvolte tuto variantu.

Optika 200

Dělíte se o připojení s celou rodinou? Tento tarif je ideální především pro ně. Zvládá několik zařízení připojených k internetu současně. Táta může být na notebooku, děti mohou sledovat televizi a mamka může surfovat na mobilu.

Optika 500

Jste nároční uživatelé s početnou rodinou? Zvolte Optiku 500. Tento tarif zvládá streaming několika videí v HD kvalitě současně. Je určen především pro náročné hráče online her. Už se vám nikdy nestane, že vám hra uprostřed zamrzne kvůli pomalému připojení.

Optika 1000

Chcete to nejlepší na trhu? Nic rychlejšího už v Liberci neseženete. Jakmile máte optiku 1000 už nikdy si nemusíte dělat starosti s připojením a jeho rychlostí.

 

Zaujali vás nové tarify? Jejich přehled naleznete na našich webových stránkách v příslušné sekci.

[chatbot]