Jak si vybrat připojení k internetu?

Sháníte připojení k internetu? Nabídek je aktuálně skutečně mnoho a těžko se z nich vybírá. Také je nám jasné, že se vám nechce platit zbytečně moc peněz za připojení, které byste ani nevyužili. Poradíme vám, jaké parametry vzít při výběru v potaz a jak se v tarifech zorientovat.

Dosáhneme k vám?

Jako první stěžejní bod je zjistit, zdali k vám internetové připojení vůbec dosáhne. To od a-netu je naštěstí dostupné téměř v celém okolí Liberce. Ověřit si to můžete bez problémů zde, stačí zadat vaši adresu a ihned víte, jak jste na tom. Pokud zjistíte, že k vám sahá optika, nabídneme vám ji jako první variantu.

Na rychlosti záleží

Tedy aspoň ve světě internetu tomu tak je. Pokud je u vás dostupné optické připojení, je to to nejlepší, co aktuálně můžete mít. My jsme vám schopni nabídnout optický tarif s připojením až 1GB, se kterým stáhnete film za pár sekund. Pokud bydlíte v lokalitě, která není optickým připojením zasíťovaná, vůbec to nevadí, připojíme vás přes kvalitní bezdrátové připojení. Například naše nejrychlejší bezdrátové připojení 25 Mb/s vám plně stačí na hraní her online nebo sledování Youtube.

Kolik je tak akorát?

Cena internetu se odvíjí od rychlosti připojení. Pro představu, nejlevnější optické připojení od nás máte za 190 korun měsíčně, pokud si jej předplatíte na rok dopředu. Jeho rychlost je 10 Mb/s – tedy film o velikosti 1GB stáhnete přibližně za 14 minut, což není vůbec špatné. To nejlepší na trhu vás ale čeká s tarifem Optika 1000 s rychlostí 1000 Mb/s, díky tomu se vám 1GB filmu stáhne do 10 vteřin, připojit najednou se může pohodlně celá rodina, můžete sledovat filmy na chytré televizi nebo hrát online hry nebo třeba streamovat na Youtube. 

Navíc, když si převedete internet k nám od jiného poskytovatele, po dobu převodu smlouvy nic neplatíte.

Pokud si nejste jistí, které připojení je pro vás ideální, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám poradíme.

[chatbot]