Informace o změně provozu - COVID-19

OMEZENÍ NA ZÁKLADĚ BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ

Vážení zákazníci, dovolte abychom Vás informovali o zavedení organizačních změn v obsluze a servisu. Aktuální bezpečnostní situace v ČR nás nutí k zavedení následujících pravidel, která budou účinná od pondělí 16.3.2020.

Dočasně omezujeme fungování našeho kontaktního místa. Kancelář bude pro veřejnost uzavřena. Stále jsme však pro Vás k dispozici na telefonním čísle 484800300 a to v pracovních dnech od 8:00 - 22:00 hodin, o víkendu od 8:00 - 20:00 nebo na e-mailu info@anetliberec.cz. Pokud je to možné, vyřizujte vše elektronickou cestou.


Pokud jste zvyklí platit za služby u nás na pobočce, využijte prosím bankovní převod nebo platbu složenkou. Při instalaci nových připojek hotovost stále příjimáme. 

Servis na síti bude samozřejmě i nadále probíhat v plném režimu. Naši hlavní prioritou je udržet veškeré přípojky v chodu.

Dále Vás chceme požádat, abyste nám před případnou návštěvou technika (servis/oprava/instalace) oznámili, pokud jste v jakékoliv zdravotní karanténě, nebo pokud se léčíte s jakoukoliv formou nachlazení apod.
Na vzniklou situaci máme připraven přesný scénář tak, aby jsme pro Vás dokázali zajistit plnohodnotné služby bez jakýchkoliv omezení.

Děkujeme za pochopení.


Tým a-net