4 důvody, proč si vybrat VoIP telefon

 

Vzpomínáte si ještě na počítání minut při volání, abyste se vyhnuli drahým telefonním účtům? Na dobu, kdy volání večer a o víkendech bylo levnější než jindy? Když jste mohli volat jenom přes pevnou linku a ještě neexistovaly mobilní telefony? Od té doby se možnosti telefonování posunuly mílovými kroky kupředu.

 

Velmi populární je dnes komunikovat prostřednictvím VoIP (Voice over IP), protože je cenově dostupný, spolehlivý a snadno použitelný. VoIP má potřebné funkce, které maximálně využijí rodiny a firmy v 21. století. Staré telefonní systémy byly vytvořeny pro jinou dobu – pro dobu před textovými zprávami, chytrými mobily a nepřetržitým internetovým připojením.

 

Proč byste měli zvážit možnosti VoIP? Pro firemní i domácí využití je VoIP velice lákavé řešení. Pojďme si nyní představit 4 důvody, proč je dnes tak populární.

 

  1. Konferenční hovory – typická pevná linka zvládne pouze hovor dvou lidí. Moderní podnikání ovšem vyžaduje mnohem sofistikovanější možnosti, které může poskytnout právě VoIP. Umožňuje propojit více členů týmu při jednom hovoru.

  2. Vylepšené vlastnosti – Nynější telefony jsou spolehlivé a přesto, že se jedná o tzv. „pevnou linku“, mohou být i bezdrátové. Mají programovací tlačítka, vícejazyčnou podporou, můžete na nich psát SMSky, samozřejmostí je hlasitý odposlech a seznam posledních hovorů.  Mezi nejoblíbenější produkty v tomto směru v Čechách patří Gigaset A540 IP (odkaz na stránku s telefonem), který samozřejmě  máme v nabídce i my.

  3. Flexibilita - Systém VoIP se snadno mění podle vašich potřeb. Jak vaše podnikání roste a vyvíjí se, tak se VoIP snadno přizpůsobuje. Neexistuje žádné konkrétní uspořádání, dle kterého se musíte řídit. Konečná konfigurace systému je pouze na vás.

  4. Aktualizace software – tradiční telefonní systémy rychle zestárnou a při nové změně je potřeba koupit zcela novou sadu hardwaru. Na druhou stranu VoIP dokáže pracovat s aktualizacemi, které odpovídají postupujícím technologiím.

 

Máte-li dotazy ohledně zavádění VoIP v domácnosti nebo podnikání, rádi vám pomůžeme.  Kontaktujte nás na info@anetliberec.cz ještě dnes, abyste se dozvěděli více o tom, jak můžete využívat služby VoIP.

 

Objednat