Užijte si vaši televizi na plno!

Již od 125 Kč za měsíc.

objednat

Sledovani TV

Chcete televizi, která má vše, nač si vzpomenete?

Doteď jste mohli využívat výhody sledování on-line televize pouze skrze naše optické připojení. Na uživatele bezdrátového internetu jsme ale nezapomněli – díky službě SledovaniTV si vychutnáte její výhody i na bezdrátu. Vybrat si můžete z celé řady doplňkových balíčků - od sportovních po filmové. 

Cena za základní balíček

(programová skladba se může měnit)

125 Kč/měsíc

Nezapomeňte na set-top box

Ke používání sledovani.tv na vaší televizi je nutné si pořídit set-top box nebo aplikaci. Zvolte si jednu z 5 variant. Více informací naleznete zde.

Doplňkové balíčky

Vylepšete si svou televizi o tématické balíčky. Vybrat si můžete z celé řady programů navíc. Balíčky lze vždy přikpoupit k základní variantě start. Pro objednání konkrétního balíčku připojte jeho název do poznámky v objednávce.

 

Doplňkový balíček si vyberete při instalaci. Kdykoli je možné další přidat, nebo změnit.

Dětský

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků. *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

i 59 Kč/měsíc

DOKU

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.

i 95 Kč/měsíc

SPORT

Objednejte si SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.

i 164 Kč/měsíc

FilmBox

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!

i 139 Kč/měsíc

120 hodin nahrávek

Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by Vám mohlo uniknout. S Nahrávkami budete mít až 120 hodin svých filmů a seriálů po 6 měsíců vždy na dosah.

i 85 Kč/měsíc

HBO

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.

i 225 Kč/měsíc

HBO GO

HBO GO je služba, která Vám poskytne neomezený přístup k programu HBO na vašem počítači, mobilu, tabletu, či televizi s připojením na internet. S HBO GO můžete sledovat Vaše oblíbené seriály z produkce HBO, populární blockbustery, komedie, dokumenty a speciální záznamy z natáčení - kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Před prvním použitím služby HBO GO je po zakoupení balíčku nutné zaregistrovat se na stránce hbogo.cz (zvolte operátora sledovanitv.cz).

i 129 Kč/měsíc

BASIC

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít. Součástí balíčku je filmotéka.

i 359 Kč/měsíc

MAX

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery a mnoha dalších. MAX Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat!

i 399 Kč/měsíc

MAXI + HBO GO

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat! Součástí balíčku je filmotéka.

i 699 Kč/měsíc

Relaxxx

Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení. *není možné zakoupit samostatně - vždy je potřeba ho mít s některým z hlavních balíčků.

i 250 Kč/měsíc

Filmy

Balíček Filmy a balíček Be2Can je možné sledovat pouze na zařízeních: web, mobilní zařízení iOS a Android, Apple TV, set-top box SledovaniTV s novou aplikací, Arris box 4302, Samsung Tizen 2017 a 2018 AndroidTV. Užijte si stovky hodin zábavy s naší filmotékou. Je libo komedie, dokument, drama či romantický film? Na jednom místě v rámci naší aplikaci najdete více než 200 filmů, který se každý měsíc obměňují a tituly se přidávají.

i 125 Kč/měsíc

Filmový

Balíček pro milovníky filmů různých žánrů.

i 129 Kč/měsíc

HBO Maxpack

Všechny kanály od HBO včetně HBO GO v jednom balíčku. Sledujte populární filmy a seriály každý den. *nelze zakoupit samostatně - pouze k některému z hlavních balíčků.

i 279 Kč/měsíc

Výhody Sledovanitv.cz

nahrajte si vše

Nahrajte si vše

Díky videorekordéru si nahrajete až 120 hodin záznamu.

Sdílejte obsah

Sdílejte obsah

Vychutnejte si nahrávky na všech zařízeních. 

Zpětné sledování

Zpětné sledování

Koukněte se zpětně na oblíbené pořady. Vrátit se můžete až o 50 hodin.

Sledujte kdekoliv

Sledujte kdekoliv

Své programy si můžete pustit
na všech podporovaných zařízeních. Od televize po tablet.

Připojení Bezdrát a sledovani.tv set-top box

Vaše nová televize

Set-top-box Arris 1113 bude fungovat s každou televizí, stačí jen propojit HDMI kabelem. Navíc je úsporný na provoz, bude tak šetřit váš rodinný rozpočet.

Nákup

Kupte si set-top box a snižte si měsíční náklady.

Pronájem

Pronajměte si set-top box za pár korun měsíčně.

AppleTV

Pro sledovaní televize, můžete použít také vaší AppleTV.

Aplikace

Používejte aplikaci na mobilu, TV nebo PC. Máte ji od nás zdarma.

Sledovani.tv od a-netu můžete používat nejen v televizi.

Připojte se z telefonu, tabletu, PC i Mac nebo Smart TV.

Sledujte oblíbené pořady z více platforem s různými operačními systémy.  Konkrétní podporovaná zařízení naleznete zde.