Proč si pořídit Kuki TV?

Chytrá televize je služba, kterou si předplatíte společně s optickým internetem a přinese vám spoustu výhod. Například možnost znovu sledování pořadu, zastavení pořadu nebo rozsáhlou filmovou databázi. Jste filmový fanda nebo máte rodinu? Určitě ji využijete Kuki TV naplno.

Jak přesně to funguje?

Kuki TV neboli chytrá televize vám přinese spoustu výhod. Je to služba, kterou je potřeba si objednat s optickým internetem, protože ke správnému fungování vyžaduje dostatečně silné připojení. Nemáte doma optiku? Nevadí, naši optickou síť neustále rozšiřujeme. K používání Kuki TV potřebujete akorát zakoupit set-top box, který vám přijedeme zapojit zdarma, nebo můžete využít vaši chytrou televizi Samsung. Nic jiného řešit nemusíte, je to velmi jednoduché. 

Jaké má výhody?

Jakmile si Kuki TV objednáte, vaše televize získá hned 30 programů navíc (v základní verzi). Její největší výhodou ale je možnost ovládání pořadů přesně podle vašich potřeb. Navíc ji můžete sledovat i na dalších zařízeních jako je PC nebo tablet. 

Díky Kuki TV můžete:

  • vybírat, co chcete sledovat
  • vrátit program až o 48 hodin zpět
  • stopnout pořad až na hodinu
  • přehrát pořad na začátek
  • nahrát až 10 hodin pořadu
  • vybrat si film z databáze (služba je zpoplatněná)

Sami uvidíte, že vám všechny tyto funkce zpříjemní život a sledování televize dostane u vás doma nový rozměr.

Jak ji objednat?

Základní verze Kuki TV pořídíte za 125 korun za měsíc. V tom případě vás čeká kolem 30 základních pořadů. Za 200 korun vás už čeká 30 dalších stanic navíc, jako je třeba Golf Channel nebo Animal Planet. 60 stanic navíc získáte s třetím tarifem za 400 korun na měsíc, což je ideální varianta pro opravdové televizní fanoušky. Objednat si ji můžete přímo tady i set-top boxem.

 

Pokud máte další dotazy ohledně Kuki TV, napište nám nebo zavolejte, rádi vám poradíme.