Proč přejít k nám

Nejste spokojeni se svým současným připojením k internetu? Poohlížíte se po konkurenci a nevíte, kterého poskytovatele vybrat? Přejít k nám je velmi jednoduché a má to své výhody!

1. Nejrozšířenější poskytovatel bezdrátového internetu na Liberecku

Ano, je tomu tak. A-net je v Liberci a jeho okolí nejrozšířenějším poskytovatelem bezdrátového internetu. Nemělo by se tak stát, že zrovna ve vaší lokalitě nebude dostupné naše kvalitní bezdrátové připojení.

2. Rozsáhlá síť vysokorychlostního optického připojení

Připojení pro fajnšmekry. Pro ty, kteří hledají opravdu kvalitní připojení k internetu, máme skvělou zprávu – a-net má nejrozsáhlejší pokrytí optickou sítí v Liberci. Co to tedy znamená? Cenově dostupné, rychlé a stabilní internetové připojení, díky kterému nebudete muset věčně čekat, než se vám na YouTube načte video.

3. Převod smlouvy k nám vyřídíme za vás

Až takhle jednoduché to je. Stačí abyste nám na sebe zanechali kontakt a my se vám ozveme. Poté, co podepíšete smlouvu a plnou moc, vyřešíme s vaším současným poskytovatelem odstoupení od smlouvy a zároveň vás nenecháme bez internetu. Než všechno vyřídíme, tak už budete moci dávno surfovat na internetu od nás!

4. Navíc máme Kuki TV

Že nevíte, o co se jedná? Jako jedni z mála na Liberecku poskytujeme IPTV – tj. internetovou televizi. Říkáme jí Kuki TV, má spoustu výhod a je naprosto ideální pro opravdové televizní fanoušky. Že nestíháte doběhnout domů na začátek vašeho oblíbeného pořadu? S Kuki TV si jej přetočíte na začátek! Anebo jste nestihli včerejší přenos fotbalového utkání? Žádné strachy – s Kuki TV se můžete vrátit zpět v čase až o 48 hodin! A to je jen ochutnávka toho, co Kuki TV umí.

 

Chtěli byste k nám přejít? Tak to nás neváhejte kontaktovat a my se vám obratem ozveme zpět.